You have searched for: Author GREENBERG
Number of results: 205
Sort by 
41. 
SON TILL LÅNS
Greenberg, Joanne;
Price:  SEK 110.00 (US$ 14.06)
Quantity: 1
Bookseller: Claes E. Eriksson (Sweden)
Askild & Kärnekull, Stockholm, 1982. 8o Förlagsinbunden med illustrerat skyddsomslag. Fint/bra skick. Mindre etikett på försättsbladet. Översatt av Gunvor Håkansson. 249 sid. 218x140 mm
42. 
ÖDETS MURAR
Greenberg, Joanne;
Price:  SEK 120.00 (US$ 15.34)
Quantity: 1
Bookseller: Claes E. Eriksson (Sweden)
Bokförlaget Prisma, Stockholm, 1983. 8o Förlagsinbunden med illustrerat skyddsomslag. Fint skick. Översatt av Dorothee Sporrong. 258 sid. 215x140 mm Originalets titel: FAR SIDE OF VICTORY (1983)
43. 
I DETTA TECKEN
Greenberg, Joanne;
Price:  SEK 110.00 (US$ 14.06)
Quantity: 1
Bookseller: Claes E. Eriksson (Sweden)
Askild & Kärnekull, Stockholm, 1973. 8o Förlagsinbunden med illustrerat skyddsomslag. Fint skick. Översatt av Gunnar Barklund 292 sid. 218x140 mm
44. 
De rättfärdigas väg
Greenberg, Joanne;
Price:  SEK 120.00 (US$ 15.34)
Quantity: 1
Bookseller: Claes E. Eriksson (Sweden)
Askild & Kärnekull, Stockholm, (1976). 8o Förlagsinbunden med illustrerat skyddsomslag. Fint skick. Översatt av Gunnar Barklund 332 sid. 222x136 mm
45. 
De rättfärdigas väg
Greenberg, Joanne;
Price:  SEK 90.00 (US$ 11.50)
Quantity: 1
Bookseller: Claes E. Eriksson (Sweden)
Askild & Kärnekull, Stockholm, (1976). 8o Förlagsinbunden med illustrerat skyddsomslag. Bra skick. Översatt av Gunnar Barklund 332 sid. 222x136 mm
46. 
I DETTA TECKEN
Greenberg, Joanne;
Price:  SEK 90.00 (US$ 11.50)
Quantity: 1
Bookseller: Claes E. Eriksson (Sweden)
Askild & Kärnekull, Stockholm, 1973. 8o Förlagsinbunden med illustrerat skyddsomslag. Bra skick. Översatt av Gunnar Barklund 292 sid. 218x140 mm
47. 
Röster från mörkret
Greenberg, Joanne;
Price:  SEK 130.00 (US$ 16.62)
Quantity: 1
Bookseller: Claes E. Eriksson (Sweden)
Askild & Kärnekull, Stockholm, 1974. 8o Förlagsinbunden med illustrerat skyddsomslag. Fint skick. Översatt av Gunnar Barklund. 307 sid. 218x143 mm
48. 
Röster från mörkret
Greenberg, Joanne;
Price:  SEK 55.00 (US$ 7.03)
Quantity: 1
Bookseller: Claes E. Eriksson (Sweden)
Askild & Kärnekull, Stockholm, 1976. 8o Pocketbok Fint skick. Översatt av Gunnar Barklund. 307 sid.
49. 
De rättfärdigas väg
Greenberg, Joanne;
Price:  SEK 120.00 (US$ 15.34)
Quantity: 1
Bookseller: Claes E. Eriksson (Sweden)
Askild & Kärnekull, Stockholm, (1976). 8o Förlagsinbunden. Mycket fint skick. Översatt av Gunnar Barklund 332 sid. 222x136 mm
50. 
De rättfärdigas väg
Greenberg, Joanne;
Price:  SEK 55.00 (US$ 7.03)
Quantity: 1
Bookseller: Claes E. Eriksson (Sweden)
Askild & Kärnekull, Stockholm, 1977. 8o Pocketbok. Fint skick. Översatt av Gunnar Barklund. 332 sid.
Previous |   Page:  3   4   5   6   7   | Next